جزئیات خبر

جشنواره عید و اسکات.


موضوع: ساخت کلیپ کوتاه با استفاده از المانهای نوروز و دوچرخه اسکات

مدت زمان کلیپ: حداکثر 2 دقیقه

شرح: از همه دوستان ورزشکار، دوچرخه سوارانی که اهل ذوق هم هستند دعوت میشود تا در کنار ما، همگی با هم، به استقبال عید نوروز امسال برویم.

ورزشکاران عزیز و خوش ذوق، منتظریم تا با ترکیب المانهای نوروزی در شهرها و روستاهای مختلف کشور عزیزمان ایران با بکارگیری دوچرخه های اسکات، یک کلیپ کوتاه بسازید و سایر ورزشکاران و هموطنانمان را با آداب و رسوم عید نوروز در شهر و دیارتان آشنا کنید.

در ساخت این کلیپ، لازم نیست که از دوربینهای حرفه ای استفاده کنید، فقط کافی است تا با گوشی موبایلتان، (البته بصورت افقی) فیلمی با کیفیت مناسب بگیرید. در این کلیپ، بیشتر، ایده مهم است و استفاده از المانهای نوروزی در شهرها و روستاها در کنار دوچرخه تان. اگر از موسیقی محلی منطقه ای که فیلم برداری کرده اید هم استفاده کنید که خیلی زیبا تر و جذاب تر خواهد شد.

حتی دوستانی که خودشان دوچرخه سوار هم نیستند میتوانند با کمک گرفتن از سایر دوچرخه سواران، در این جشنواره شرکت کنند و کلیپ بسازند.

 

مهلت ارسال آثار: تا 10 فروردین 97

نحوه ارسال: ارسال آثار به حساب تلگرامی t.me/farzad_r_f

نحوه انتخاب برندگان:

تمامی آثار، به مرور که به دستمان میرسد، از اول فروردین 97 به بعد، در یک کانال تلگرامی که بعدا خدمتتان معرفی میشود، منتشر میشوند. بازدیدکنندگان و بینندگان میتوانند این کلیپ ها را ببینند و به آنها رای دهند. در پایان زمان ارسال آثار، به بیشترین رای ها به شرح زیر، جوایزی تقدیم میشود:

جوایز:

نفر اول: یک دست ست کامل لباس اسکات شامل پیراهن و شورت و دستکش اسکات

نفر دوم: یک جفت کفش اسکات

نفر سوم: یک عدد کلاه و دستمال سر اسکات

 

بین همه شرکت کننده ها نیز در تاریخ 15 فروردین 97، قرعه کشی میشود و به قید قرعه به ده نفرشان، هر کدام یک عدد تی شرت اسکات، تقدیم میگردد. مراسم قرعه کشی بصورت زنده در اینستاگرام Live پخش شده و برنده ها هم در همین روز اعلام میشوند و میتوانند از 20 فروردین، با مراجعه به نمایندگی اسکات منطقه شان، جایزه شان را دریافت کنند.

 

ضمنا آثار برتر، در سایر فضاهای مجازی مربوط به اسکات ایران، منتشر خواهند شد.


بازگشت به صفحه اصلی